Přeskočit na obsah

Historicky první ročník soutěže SLUTO DAŇOVÁ & ÚČETNÍ firma roku 2023

Naše společnost VGD poskytující integrované poradenské služby se umístila v kategorii Největší poradenská firma roku v TOP 10.

,, Výsledky prvního ročníku této spojené soutěže mě velmi potěšily. Jde především o výsledek skvělé práce našich 300 zaměstnanců. Snažíme se vytvářet moderní pracovní prostředí pro stávající i nové kolegy, na konci letošního roku připravujeme nové kanceláře v Praze, v příštím roce v Liberci a v Olomouci.“ Jiří Talkner, Managing Partner Praha

Téměř 8 tisíc hlasujících, 79 nominovaných a 10 vítězů. To jsou čísla, která stojí za prvním ročníkem soutěže SLUTO DAŇOVÁ & ÚČETNÍ firma roku 2023. Tato historicky první soutěž spojuje síly dvou již etablovaných profesních soutěží, a to Daňař & Daňová firma roku a Účetní roku.

Vedle ocenění těch nejlepších z nejlepších je záměrem nového konceptu soutěže též zdůraznit jedinečnost a vzájemnou provázanost daňové a účetní profese. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 7. února 2024 v prostorách Visionary v Holešovicích, kde se sešly významné osobnosti z daňové a účetní sféry.

Všem oceněným upřímně blahopřejeme a je nám velkou ctí být ve společnosti takových profesionálů.

Kompletní výsledky celé soutěže najdete zde

Informace k soutěži najdete zde

Foto zdroj: soutez.dauc.cz