Přeskočit na obsah

WE ARE VGD

Let's talk
business

Naše služby

Poskytujeme integrované služby sehraného týmu našich specialistů a poradců napříč obory. Klademe maximální důraz na odborné kvality členů našeho týmu a individuální přístup ke klientům, přinášející optimální řešení problematiky.

VGD v číslech

30

let na trhu

260+

zaměstnanců

1000+

spokojených klientů

3

pobočky v ČR

Jsme VGD

Více než 30 let jsme spolehlivými partnery úspěšných společností jak při každodenních potřebách, tak při velkých výzvách v podnikání. Napříč celou Českou republikou i v mezinárodním měřítku poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví, odborného poradenství a informačních technologií. Poskytujeme integrované služby šité na míru, jsme komunikativní, proaktivní, profesionální a důslední.

Ctíme etické a diskrétní chování a důvěra klienta je pro nás vždy klíčová. Jsme připraveni pečlivě a na míru navrhnout a realizovat integrovaná řešení, která pokrývají všechny ekonomické aspekty podnikání, zohledňují různorodé perspektivy oborů a zároveň plně rozumí konkrétním potřebám a požadavkům klienta.

Jsme součástí CLA Global

VGD Česká republika je členem CLA Global, přední světové organizace sdružující nezávislé účetní a poradenské firmy. Odborníci členských firem CLA Global poskytují auditorské, účetní, daňové a poradenské služby, které pomáhají organizacím i jednotlivcům procházet stále složitějším globálním podnikatelským a finančním prostředím.

CLA Global se v současné době řadí na 15. místo mezi nejlepšími globálními účetními a poradenskými organizacemi na světě. CLA Global byla založena 1. července 2022 společnostmi CliftonLarsonAllen LLP a Evelyn Partners. Organizace nabízí jednu z největších platforem finančního outsourcingu a poradenství pro privátní klienty a majetkové poradenství.

Naši klienti

rj_logo_nove_barevne_2020_01_bez-1
Ambiente
jablotron_logo
LOGO Nadace VIZE 97_zelené (003)
Proton Therapy
Alstom logo
Sephora
CF
Zentiva_banner_article
logo Jakub
UDI GROUP logo
Havel Partners logo
Lindex_logo_red_png
cartec-logo-vertical
logo-viasalis-rgb