Přeskočit na obsah

WE ARE VGD

Let's talk
career

Kariéra

Proč pracovat ve VGD

Naše práce patří k těm náročnějším a plně si uvědomujeme, že jen spokojení zaměstnanci, které jejich pracovní povinnosti dlouhodobě baví a naplňují, odvádějí ty nejlepší výsledky a přinášejí klientovi ten nejlepší servis. Proto v první řadě klademe veliký důraz na motivaci zaměstnanců v soustavném vzdělávání, na rozvoj jejich dovedností a podporujeme je v kariérním růstu. Protože jsme členem přední světové organizace CLA Global sdružující nezávislé účetní a poradenské firmy, mají naši zaměstnanci možnost získávat i mezinárodní zkušenosti a držet krok s aktuálním děním napříč všemi obory.

Dbáme na to, aby naši zaměstnanci za svou práci obdrželi odpovídající a férové platové ohodnocení a benefity. Klíčové je pro nás rovněž moderní, neformální a co nejpříjemnější pracovní zázemí. Přesto, že jsme společnost s mezinárodním přesahem a je nás dohromady už více než 260, udržujeme si lokální českou atmosféru. Nejsme korporát, spolupracujeme v menších týmech a lidský přístup u nás vždy vítězí. Udržujeme zdravý poměr mezi prací a volným časem a kolegiální vztahy pravidelně utužujeme během společných aktivit mimo kancelář.

Spolupráce, důvěra a férovost jsou pro nás posvátné a budování dlouhodobých a přátelských vztahů jak se zaměstnanci, tak s našimi klienty, je pro nás vždy prioritou.

Co děláme
obrazek1
obrazek2
obrazek3
obrazek4

Přidejte se k nám

Mimo férové platové ohodnocení včetně odměn a bonusů se u nás můžete těšit na neodolatelné benefity, mezi které patří například pružná pracovní doba a možnost home-office, 25 dní dovolené za rok, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný mobilní tarif od T-Mobile i pro rodinné příslušníky, stravenky a karta Multisport, vzdělávací a jazykové kurzy přímo na pracovišti a v neposlední řadě společné firemní akce a teambuildingy.

VGD CZ – očima zaměstnanců – Atmoskop.cz

Nabídka volných pozic

Život ve VGD

Protože věříme, že utužování vztahů s kolegy a propojení profesních a soukromých zájmů výrazně přispívá k lepší spolupráci, pravidelně se setkáváme mimo prostředí kanceláří a organizujeme i společné celofiremní akce. Podnikáme pěší i cyklo výlety, utkáváme se ve sportovních aktivitách, pořádáme tematické večírky. Společně se bavíme a radujeme jak z dosažených pracovních výsledků, tak ze života.

Náš tým
IMG-20230530-WA0003 (1)
IMG_2095
IMG_2086
PXL_20221208_170215139.MP