Přeskočit na obsah

WE ARE VGD

Let's talk
payroll

Mzdové účetnictví

Téměř 14 000 zaměstnanců našich klientů každý měsíc kontroluje naší skvělou práci. Kontroly se nebojíme, máme stabilní tým mzdových účetních. Jejich bohaté zkušenosti a soustavné vzdělávání, zajistí prvotřídní zpracování mzdové a personální agendy včetně souvisejících formalit nejen v oblasti daní, sociálního a zdravotního pojištění. Mzdy nás baví, důkazem toho jsou dlouholetí a spokojení klienti.

V jakých oblastech nám klienti důvěřují?

  • digitalizace a automatizace mzdových procesů
  • aplikace pro tvorbu základních pracovně – právních dokumentů
  • HR portál pro komunikaci
  • vedení personální agendy
  • zpracování mzdové agendy
  • příprava reportů a výstupů z mezd dle požadavků klienta
  • součinnost při kontrolách a auditech
  • zpracování ročního zúčtování daní
  • poradenství v oblasti pracovního práva
shutterstock_1457947712
Téměř 14 000 zaměstnanců našich klientů každý měsíc kontroluje naší skvělou práci.

Na co se specializujeme

Digitalizace v oblasti mzdové a personální agendy
Informační bezpečnost
Poradenství v oblasti pracovního práva

Garanti

23
Dana Tichá

Payroll Manager Praha

Dana je absolventkou Slezské univerzity, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné. Součástí VGD se stala už během vysokoškolského studia v roce 2000, kdy začínala na pozici samostatné účetní a vypomáhala v oddělení auditu. Po dokončení studia se stala součástí týmu daňového oddělení a následně týmu mzdového účetnictví, kde od roku 2018 působí na pozici manažera oddělení.
3
Simona Uhrová

Accounting & Payroll Manager Olomouc

10
Marek Koutecký

Accounting & Payroll Manager Liberec

,,Součástí společnosti VGD jsem již od roku 2004, kdy jsem ve svých 21 letech s minimální předchozí praxí začínal téměř od píky jako junior účetní. Jsem tedy příkladem toho, že VGD nabízí široké možnosti rozvoje a uplatnění všem svým zaměstnancům. Na své pozici aktuálně zastávám pozici manažera účetního a mzdového oddělení v liberecké pobočce VGD, kde se starám o chod účetního a mzdového oddělení. Řeším zejména onboarding nových klientů, nastavení procesů jejich účetnictví a zpracování mzdové agendy, implementaci účetnictví z jejich stávajících systémů a další technické otázky. Mým osobním cílem je implementace nových technologií do běžné praxe tak, abychom vždy měli k dispozici veškeré moderní nástroje, které nám usnadní práci a umožní nám posouvat se kupředu."
2
Marie Matušková

Payroll Manager Olomouc

Marie je součástí týmu VGD od roku 2017. Díky svým předchozím zkušenostem z praxe se postupně vypracovala na pozici vedoucí mzdového oddělení.
V současné době se věnuje vedení týmu mzdových účetních, nastavování procesů u nových klientů a zpracování mzdové agendy.