Přeskočit na obsah

WE ARE VGD

Let's talk
IT support and technologies

IT podpora a technologie

Jsme Váš partner pro strategické otázky IT i každodenní starosti. Zaměřujeme se na vaše potřeby dříve, než se stanou vašimi problémy.

Přebíráme odpovědnost za chod IT

Náš tým specialistů využívá svých odborných zkušeností k řešení praktických každodenních problémů i velkých výzev v podnikání. Přebíráme odpovědnost za chod IT ve společnosti, navrhujeme a následně zajišťujeme hladký provoz IT infrastruktury a doplňujeme chybějící IT role v managementu společnosti.

Používáme špičkové technologie, ale umíme se přizpůsobit i těm, které už ve své firmě používáte. IT expertízu spojujeme s naším zázemím v účetnictví, a díky tomu pomáháme optimalizovat účetní i finanční procesy. Malé, střední i velké podniky převádíme do on-line prostředí Microsoft 365 a zaměřujeme se i na edukativní programy pro školy.

Navrhujeme a zavádíme strategická IT řešení, vyjednáváme výhodné smlouvy s dodavateli, zajišťujeme zálohy dat a ochranu citlivých informací, spravujeme servery i aplikace.

Technologies uprava na web

V jakých oblastech nám klienti důvěřují?

  • Návrh a správa IT infrastruktury
  • Aktivní IT management
  • Poradenství v oblasti IT
  • Optimalizace účetních procesů
  • Informační bezpečnost a ochrana dat
  • Komplexní řešení Microsoft 365

 

 

Více informací najdete na našich webových stránkách ZDE.

shutterstock_243718981
Nemluvíme v šifrách.
Měníme podobu IT outsourcingu. Poznejte IT s lidskou tváří.

Na co se specializujeme

Návrh a správa IT infrastruktury
Poradenství v oblasti IT
Komplexní řešení Microsoft 365

Garanti

27
Martin Brabenec

Managing Director & Partner VGD Technologies

4
Jan Vejsada

IT Project Manager VGD Technologies

,,Charakterizují mě dvě vlastnosti. Rád prozkoumávám nové technologie a naplňuje mě, když můžu pomáhat ostatním. Proto jsem se v roce 2013 rozhodl tyto dva hnací motory mého života spojit a nastoupil jsem do VGD na pozici IT administrátora. Od té doby je mým cílem, aby uživatelé ve VGD mohli dělat svou práci jak nejlíp dovedou a nezatěžovaly je při tom potíže spojené s IT. Po celou dobu se zároveň společně s mým týmem snažíme kontinuálně implementovat nejnovější technologie, které usnadňují práci jak našim kolegům, tak klientům."
18
Michal Klabík

Head of Servis Desk VGD Technologies

Předtím, než se Michal v roce 2020 stal součástí týmu VGD jako systém administrátor, zastupoval funkci IT/TV administrátora v České televizi.

,,Pracovní výzvy v IT světě mě neskutečně naplňují, ale občas se potřebuji odpojit. Proto už řadu let pořádám letní dětské rybářské tábory a tábory pro handicapované."