Přeskočit na obsah

WE ARE VGD

Let's talk
digital services

Digital Services

Jako spolehlivý partner stojíme po Vašem boku. Pomáháme rozkrývat Vaše skutečné, mnohdy nevyřčené potřeby. Ty následně transformujeme do jasných a konkrétních úkolů pro naše IT kolegy.

V jakých oblastech nám klienti důvěřují?

  • Realizace projektů na automatizaci procesů a tvorbu reportingu. Společně s Vámi vytváříme a nastavujeme pravidelný reporting z Vašich dat, který Vám umožní sledovat klíčové výkonnostní ukazatele.

 

  • Výběr a implementace nových informačních systémů formou dohledu nad Vaším dodavatelem. Jsme připraveni Vás zastoupit i při náročných jednáních s IT dodavateli.

 

  • IT audity a poradenství. Zhodnotíme, zda využíváte své IT investice naplno a získáváte maximální hodnotu z Vašich technologických zdrojů.
shutterstock_172084607
Slibujeme, že známe specifika Vašeho podnikání, a pomůžeme Vám.

Na co se specializujeme

Optimalizace a digitalizace procesů

Protože známe Váš business, pomůžeme Vám nastavit Vaši individuální IT strategii v kontextu nejnovějších inovací jako jsou pokročilé automatizace, správně zvolené nástroje umělé inteligence a strojové učení. Sdružujeme cloudové a lokální aplikace, abychom společně vytvořili optimální nastavení procesů.

Dohled nad implementacemi ERP

Jsme tu, když vybíráte nové informační systémy. Provedeme Vás celým procesem implementace ERP. Hledáme a navrhujeme pro Vás taková optimální řešení, která nejlépe zapadnou do Vašich firemních procesů a kultury. Zajišťujeme správné nastavení smluvních podmínek, rozkrýváme Vaše opravdové potřeby - i ty nevyřčené - a překládáme je do řeči srozumitelné lidem z IT. Ať už jde o projekty v oblasti automotive, nemocnic či výroby, vždy je prožíváme společně s Vámi.

Zabezpečení a reporting

Klademe důraz na zabezpečení dat celé organizace i Vašich zákazníků již v průběhu návrhu Vašich procesů a systémů. Díky porozumění Vašim podnikatelským potřebám jsme schopni agregovat všechna Vaše podniková data a prezentovat je v přehledné formě. Naše reporty nejsou pouze statické tabulky, ale Váš příběh.

Garanti

Sulovsky 2
Jiří Sulovský

Managing director & Partner IT Solutions

,,Když pomáháme s informačními systémy, vidíme za nimi především lidi a jejich příběhy. Ať už jde o obří korporaci či malou firmu, vždy hledáme nejlepší řešení na míru. Jsme přesvědčeni, že klíčem k úspěchu je osobní přístup k zákazníkům a sdílení každého kroku s nimi. Rádi vám přeložíme IT žargon do jazyka podnikání. Ať už podnikáte v autoprůmyslu, službách nebo výrobě, vnímáme to jako společný projekt. Jsme tu pro vás nejen, když potřebujete poradit v oblasti IT, ale kdykoli potřebujete pomoc – ať už doma nebo v zahraničí díky naší globální síti."