Přeskočit na obsah

WE ARE VGD

Let's talk
accountancy

Finanční účetnictví

Správně vedené účetnictví je pro nás základ. Jedině na základě správně vedeného účetnictví můžeme dobře sestavit daňová přiznání a klientům připravit kvalitní reporty pro jejich rozhodování. Při zaúčtování každé účetní operace respektujeme hlavní smysl zákona o účetnictví, to je vést účetnictví tak, aby účetní závěrka byla sestavena na jeho základě srozumitelně a podávala věrný a poctivý obraz předmětu účetnictví a finanční situace účetní jednotky.

V jakých oblastech nám klienti důvěřují?

Jsme rádi za náročné klienty, kteří nás inspirují a posouvají nás v procesu zkvalitňování naší práce. Proto se zaměřujeme především na odbornou stránku vedení účetnictví, nechceme trávit čas pořizováním dokladů do systému.

Využíváme všechny dostupné moderní metody zpracování účetnictví:

  • digitalizace a automatizace
  • exporty a importy dat
  • systém schvalování dokladů
  • cloudová řešení pro předávání dokladů
  • přístup klienta do našeho účetního systému prostřednictvím VPN
  • vše v jednom systému, úspora času, energie, snížení chybovosti

Klienti mají možnost v našem systému:

  • schvalovat doklady oprávněnými osobami
  • vést prvotní evidence dokladů, knihy faktur přijatých, pokladny, vystavovat si faktury vydané
  • platit své závazky importem příkazů do svého elektronického bankovnictví
  • nahrávat si bankovní výpisy a mít aktuální přehled o pohledávkách a závazcích

Provádíme analýzu a odborné poradenství v oblasti systému vedení účetnictví, a účetní due diligence (prověrka účetnictví jakékoliv účetní jednotky). Rovněž poskytujeme poradenství při výběru, implementaci a nastavení účetního softwaru a také pomoc při přechodu na digitalizaci a automatizaci účetnictví.

shutterstock_333254441
Správně vedené účetnictví je pro nás základ.
Jsme rádi za náročné klienty, kteří nás inspirují a posouvají nás v procesu zkvalitňování naší práce.

Na co se specializujeme

Účetní due diligence
Elektronizace účetnictví
Reporting

Garanti

32
Lukáš Beránek

Accounting Manager Praha

Lukáš pracoval několik let jako hlavní účetní ve společnosti z velké bankovní skupiny. Ve skupině VDG působí od roku 2001 a v současné době na pozici manažera účetního oddělení.
31
Lenka Zahradníková

Accounting Manager Praha

Lenka je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Do VGD nastoupila v roce 2017 jako účetní junior a po zkušenostech na účetním a následně daňovém oddělení se v roce 2021 stala jedním z manažerů účetního oddělení.
17
Martin Svoboda

Accounting Manager Praha

Martin se k VGD připojil v roce 2011 po předchozích zkušenostech se mzdovým účetnictvím. Zpočátku působil jako účetní a následně se vypracoval až na pozici manažera účetního oddělení.
10
Marek Koutecký

Accounting & Payroll Manager Liberec

,,Součástí společnosti VGD jsem již od roku 2004, kdy jsem ve svých 21 letech s minimální předchozí praxí začínal téměř od píky jako junior účetní. Jsem tedy příkladem toho, že VGD nabízí široké možnosti rozvoje a uplatnění všem svým zaměstnancům. Na své pozici aktuálně zastávám pozici manažera účetního a mzdového oddělení v liberecké pobočce VGD, kde se starám o chod účetního a mzdového oddělení. Řeším zejména onboarding nových klientů, nastavení procesů jejich účetnictví a zpracování mzdové agendy, implementaci účetnictví z jejich stávajících systémů a další technické otázky. Mým osobním cílem je implementace nových technologií do běžné praxe tak, abychom vždy měli k dispozici veškeré moderní nástroje, které nám usnadní práci a umožní nám posouvat se kupředu."
3
Simona Uhrová

Accounting & Payroll Manager Olomouc